Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Pomoc materialna w postaci stypendium szkolnego przysługuje uczniom szkół publicznych i niepublicznych o uprawnieniach szkół publicznych dla młodzieży i dla dorosłych oraz słuchaczom publicznych kolegiów nauczycielskich, nauczycielskich kolegiów języków obcych - do czasu ukończenia kształcenia, nie dłużej jednak niż do ukończenia 24 roku życia.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna ogłasza II ustny nieograniczony przetarg na sprzedaż niezabudowanej działki gruntu ozn. nr geodez. 179/75 obręb 03, położonej na terenie miasta Kościerzyna, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Kościerzyna.
Zdjęcie
PKP Polskie linie Kolejowe S.A. informuje, iż w terminie od 14.06.2020r. do 29.08.2020 r. dla stacji Kościerzyna będą obowiązywały nowe rozkłady jazdy. Szczegóły znajdują się w załączeniu.
Zdjęcie
Twin Media Sp. z o.o. zaprasza mieszkańców powiatu bytowskiego, lęborskiego i kościerskiego do skorzystania ze wsparcia oferowanego w ramach II edycji projektu „Akademia młodych 4”. W ramach projektu oferujemy doradztwo zawodowe, szkolenia zawodowe i staże przyuczające do zawodu.
Zdjęcie
Od dnia 27 maja 2020 r. wznowiono działanie w Dziennym Domu Pobytu „Senior+”. Uczestnicy ponownie spędzają aktywny czas w placówce. W czasie ograniczeń związanych z pandemią seniorzy pracowali w swoich domach wykonując lubiane przez siebie zajęcia arteterapeutyczne. Seniorzy, ich przyjaciele i rodziny pracowników Dziennego Domu Pobytu „Senior+” aktywnie włączyli się też w społeczną akcję szycia maseczek ochronnych, które były przekazywane seniorom, służbom społecznym oraz osobom bezdomnym.
Zdjęcie
Epidemia koronawirusa zwiększyła popyt na środki ochrony osobistej w postaci jednorazowych maseczek i rękawiczek. Stosowane środki ochrony osobistej mają na celu zapobieganie szerzeniu się pandemii.
 2020-06-01 10:37:40
Zdjęcie
W związku z sytuacją dotyczącą COVID 19 oraz wpisaniem Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o. na listę szpitali zakwalifikowanych do przekształcenia w szpital zakaźny informuje się, że wszystkie dyżury przypisane Aptece "Dr. Max" ul. Piechowskiego 36 w Kościerzynie (Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie) od dnia 20.03.2020 r. do odwołania - pełnić będzie Apteka "Dr. Max" ul. Mickiewicza 2 w Kościerzynie (powyższe znajduje odzwierciedlenie w załączonym poniżej harmonogramie dyżurów aptek).
 2020-06-01 10:14:37
Zdjęcie
Z okazji Dnia Dziecka wszystkim Dzieciom składamy życzenia radosnego dorastania, wielu serdecznych przyjaciół i beztroskiej zabawy. Niech każdy dzień będzie dla Was nową, wspaniałą przygodą. Życzymy wszystkim Dzieciom, tym małym i tym dużym, żeby nigdy nie zatraciły ducha dziecka w sobie.
Zdjęcie
Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY - wsparcie na realizację Waszych pomysłów! Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności? Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze? Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć? AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!
Stronę odwiedzono 2148661 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget