Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Miasto Kościerzyna zaprasza do skorzystania z darmowych badań krwi za pomocą testów na wykrycie zakażeń HCV (wirusowego zapalenia wątroby typu C). Bezpłatne badania można wykonać w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej i Mikrobiologicznej z Bankiem Krwi Szpitala Specjalistycznego od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 15:00 do końca bieżącego roku.
Zdjęcie
Zapraszamy do obejrzenia kilku relacji VIDEO z tego co wydarzyło się w naszym mieście w ostatnim miesiącu.
 2014-11-21 08:53:19
Zdjęcie
Zapraszamy do obejrzenia I i II części filmu z II Kościerskiego Boxing Show, który odbył się w niedzielę 9 listopada 2014 r. w hali sportowo-widowiskowej "Sokolnia" w Kościerzynie.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna ogłasza I ustny nieograniczony przetarg na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości przeznaczonych na cele parkingu lub garażu zbiorczego, położonych w Kościerzynie przy ul. Cypriana Kamila Norwida, w obrębie geodezyjnym nr 06, stanowiących własność Gminy Miejskiej Kościerzyna.
 2014-11-19 14:56:28
Zdjęcie
Zapraszamy w dniu 24 listopada 2014 r.o godz. 18:00 na Filharmonie Młodych Talentów pod patronatem Burmistrza Miasta Kościerzyna. W programie projekcja filmu pt.: - Pianobus Tomka Stroynowskiego oraz spotkanie z reżyserem Andrzejem Mańkowskim; - koncert zespołu "MIDNIGHT TRAVEL", który wziął udział w w/w filmie. Miejsce: sala widowiskowa im. L. Szopińskiego w Kościerzynie. Wstęp wolny - rezerwacja miejsc w kasie kina Remus. Zapraszamy.
Zdjęcie
W Sali Widowiskowej im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie w piątek 14 listopada odbył się koncert „Teen Beat Kościerzyna 2014” zorganizowany przez Młodzieżową Radę Miasta. Podczas koncertu wystąpiło 15 wykonawców, którzy wykonali 28 utworów. Ideą kocertu było zaprezentowanie przez uczniów kościerskich szkół na profesjonalnej scenie swoich umiejętności rówieśnikom.
Zdjęcie
Andrzej Biernat – Minister Sportu i Turystyki, składa wyrazy uznania i serdecznie dziękuję wszystkim organizacjom, instytucjom i osobom zaangażowanym w organizację finału wojewódzkiego 5. Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP w Kościerzynie.
Zdjęcie
Mimo, iż mammografia to najskuteczniejsza metoda profilaktyki raka Piersi, nadal mniej niż połowa kobiet poddała się bezpłatnemu badaniu w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi – jednego z Narodowych Programów Zwalczania Chorób Nowotworowych. Zachęcamy do profilaktyki związanej z rakiem piersi, gdyż jest to najczęściej występujący nowotwór wśród Polek. Mammografię można będzie wykonać 25 listopada w Kościerzynie przy basenie, ul. Hallera 2.
 2014-11-18 07:52:26
Zdjęcie
Przyjdź i sprawdź czy Twój biznes jest dochodowy!. Zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie z cyklu BIZ Polska. W trosce o cenny czas przedsiębiorców, spotkanie zaplanowane na 18 listopada zostało przesunięte na 20 listopada, w ramach Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości.
Stronę odwiedzono 595705 razy.
v.20141014-111023
<!-- Floating Facebook Widget by www.TheBlogWidgets.com START -->
Morgan&Men SEO - Widget
<!-- Floating Facebook Widget by www.TheBlogWidgets.com STOP -->