Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Szanowni Państwo w miesiącu sierpniu oprócz tradycyjnych spotkań w Urzędzie Miasta, we wszystkie wtorki od godz. 11.00 dodatkowym miejscem spotkań będzie Rynek Miasta.
 2014-07-30 13:41:54
Zdjęcie
W dniu 7 sierpnia br. zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w ważnych wydarzeniach dotyczących rozwoju naszego miasta i Kościerskiego Obszaru Funkcjonalnego, które odbędą się w Sali Widowiskowej im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie.
Zdjęcie
Dzięki wspólnemu zaangażowaniu mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców Kościerzyna jako jeden z nielicznych samorządów województwa pomorskiego posiada zatwierdzony przez Komisję Europejską w 2013r. dokument strategiczny ukierunkowujący działania w zakresie zwiększenia efektywności energetycznej do roku 2020 tj. „Plan działań na rzecz zrównoważonej polityki energetycznej dla miasta Kościerzyna” (SEAP).
 2014-07-29 12:28:09
Zdjęcie
Dobiega połowa wakacji – wiemy to po świeżo zakończonym Międzynarodowym Festiwalu Folkloru, który organizujemy wspólnie z Brusami, Karsinem – Wielem, Miastem i Gminą Chojnice oraz Czerskiem.
Zdjęcie
Szanowni mieszkańcy, wkrótce będziemy świętować 70. rocznicę Powstania Warszawskiego.
Zdjęcie
Szanowni Państwo prezentujemy projekt Strategii Rozwoju Miasta Kościerzyna.
Zdjęcie
Zapraszamy do zapoznania się z koncepcją urbanistyczno – architektoniczną zagospodarowania terenów Kościerskiego Parku Kultury w Kościerzynie.
Zdjęcie
Zapraszamy do zapoznania się z koncepcją urbanistyczno – architektoniczną zagospodarowania terenów dworca PKP w Kościerzynie.
Zdjęcie
Tak należałoby sparafrazować słowa Szekspira patrząc na to co wydarzyło się 19 lipca. Wraz z lasem, który bujnie oplótł scenę na ryneczku pojawiły się zwierzęta, owady, rośliny, a nawet budki lęgowe ptaków.
Stronę odwiedzono 480821 razy.
v.20140616-150403
<!-- Floating Facebook Widget by www.TheBlogWidgets.com START -->
Morgan&Men SEO - Widget
<!-- Floating Facebook Widget by www.TheBlogWidgets.com STOP -->