Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Znamy już projekty, na które można głosować w ramach budżetu obywatelskiego na 2015 r. Ze wszystkich nadesłanych przez mieszkańców Kościerzyny propozycji Komisja zaopiniowała pozytywnie 5 wniosków. Głosowanie rozpoczęło się dzisiaj (22 września) i potrwa do 30 września 2014 r. Zapoznaj się z listą pozytywnie zweryfikowanych zadań, dowiedz się na co możesz głosować.
Zdjęcie
W dniu 29 września 2014 r. miało miejsce oficjalne przekazanie nowego radiowozu dla kościerskich policjantów i strażników miejskich. Samochód marki Kia dla Policji został zakupiony przy współudziale Gminy Miejskiej Kościerzyna oraz Policji. Radni Miejscy zdecydowali również o sfinansowaniu zakupu samochodu dla straży miejskiej marki Dacia.
Zdjęcie
Wszystkich mieszkańców zainteresowanych rozwojem naszego miasta i tematyką rewitalizacji serdecznie zapraszamy na spotkanie poświęcone opracowaniu „Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Miasta Kościerzyna”, które odbędzie się w najbliższy piątek tj. 3 października o godzinie 11:00 w sali nr 11 Urzędu Miasta Kościerzyna.
Zdjęcie
Dzięki wspólnemu zaangażowaniu mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców Kościerzyna jako jeden z nielicznych samorządów województwa pomorskiego posiada zatwierdzony przez Komisję Europejską w 2013r. dokument strategiczny ukierunkowujący działania w zakresie zwiększenia efektywności energetycznej do roku 2020 tj. „Plan działań na rzecz zrównoważonej polityki energetycznej dla miasta Kościerzyna” (SEAP).
Zdjęcie
W dniu 27 września 2014r. tj. w sobotę, mieszkańcy Kościerzyny i okolic mieli możliwość złożenia wizyty w nowo powstałym przy ul. Przemysłowej 3 Inkubatorze Przedsiębiorczości, podczas tzw „dnia otwartego”. Odwiedzający osobiście przekonali się o zaletach Inkubatora, zapoznając się z jego ofertą.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna ogłasza I ustny nieograniczony przetarg na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Kościerzyna, obejmującej niezabudowaną działkę gruntu nr 63/10 położoną przy ulicy Osiedle Za Lasem, w obrębie geodezyjnym nr 10 miasta Kościerzyna.
Zdjęcie
Urząd Miasta Kościerzyna ogłasza III ustną aukcję na podstawie przepisów 70(1) i 70(2) Kodeksu Cywilnego na sprzedaż samochodu osobowego RENAULT KANGOO nr rej GKS 40TA.
Zdjęcie
Zapraszamy do obejrzenia kilku relacji VIDEO z tego co wydarzyło się w naszym mieście w ostatnim miesiącu.
Zdjęcie
Wczoraj uczestnicy biegu charytatywnego zameldowali się na kościerskim rynku, a dzisiaj z samego rana blisko dwustu osobowa grupa miłośników aktywnego wypoczynku ruszyła w dalszą część trasy. Starterami naszego drugiego odcinka byli: Wójt Gminy Kościerzyna – Grzegorz Piechowski oraz Zastępca Burmistrza Miasta Kościerzyna – Kazimierz Stoltmann.
Stronę odwiedzono 526069 razy.
v.20140616-150403
<!-- Floating Facebook Widget by www.TheBlogWidgets.com START -->
Morgan&Men SEO - Widget
<!-- Floating Facebook Widget by www.TheBlogWidgets.com STOP -->