Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować Państwa, że Miasto Kościerzyna dostało się do drugiego etapu konkursu „Ogólnopolskie Upiększanie z Garnierem”. Trwa wielkie, internetowe głosowanie. Wybranych zostanie 10 zwycięskich lokalizacji.
 2015-04-03 11:07:12
Zdjęcie
Marzeniem Dzieci i Rodziców jest wspólne spędzanie czasu w pięknym miejscu. Takie miejsce może powstać w Kościerzynie na osiedlu Moniuszki. Zabawa naprawdę uczy i rozwija, dlatego jest tak ważnym czynnikiem rozwoju każdego malucha.
Zdjęcie
W dniu 21 kwietnia 2015r. na Rynku Miasta odbędą się obchody Światowego Dnia Zdrowia 2015r. Podobnie jak w poprzednich latach organizatorem Akcji jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie i Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kościerzynie.
Zdjęcie
Rozpoczął się nabór wniosków w związku z dorocznym przyznawaniem przez Radę Miasta Kościerzyna nagród twórcom i działaczom kultury oraz sportowcom i działaczom sportowym. Wnioski należy składać w Biurze Rady Miasta Kościerzyna do dnia 30 kwietnia 2015 roku. Nagrody za wybitne osiągnięcia zostaną wręczone w maju podczas sesji Rady Miasta Kościerzyna.
Zdjęcie
„Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na zadanie pn.: Przeprowadzenie promocji projektu pt. Eko-Kościerzyna. Fotowoltaika szansą naprawy powietrza i zrównoważenia energii. Przedsięwzięcie współfinansowane jest ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Oś Priorytetowa 5. Środowisko i energetyka przyjazna środowisku, 5.4. Rozwój energetyki opartej na źródłach odnawialnych.”
Zdjęcie
Szanowni Państwo, w wyborach prezydenckich 10 maja 2015 roku po raz pierwszy wszyscy wyborcy będą mogli zagłosować za pośrednictwem poczty. Aby móc to zrobić do 27 kwietnia trzeba zgłosić zamiar głosowania korespondencyjnego w Urzędzie Gminy lub Urzędzie Miasta.
Zdjęcie
„Przewozy Regionalne” Oddział Pomorski w Gdyni informuje, że zarządca infrastruktury PKP Polskie Linie Kolejowe zarządził rozkład jazdy na kolejny etap prac modernizacyjnych infrastruktury od 26 kwietnia 2015 r.
Zdjęcie
Kościerskie Partnerstwo na Rzecz Rozwoju Społeczno-Gospodarczego zaprasza na konsultacje kolejnych dokumentów strategicznych opracowywanych w ramach projektu pt. „Kościerskie Strefy Aktywności Gospodarczej – przygotowanie dokumentacji strategicznej i techniczno-kosztorysowej”. Spotkanie odbędzie się dnia 24 kwietnia 2015 r. w Sali Widowiskowej im. L. Szopińskiego (Sala konferencyjna I piętro) Urzędu Miasta w Kościerzynie.
 2015-04-16 09:59:14
Zdjęcie
Zapraszamy na IX sesję Rady Miasta Kościerzyna, która odbędzie się dnia 22 kwietnia 2014 r. /środa/ o godz. 17:00 w sali obrad Rady Miasta Kościerzyna.
Stronę odwiedzono 731889 razy.
v.20150330-094928
<!-- Floating Facebook Widget by www.TheBlogWidgets.com START -->
Morgan&Men SEO - Widget
<!-- Floating Facebook Widget by www.TheBlogWidgets.com STOP -->