Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Zachęcamy do pobrania bezpłatnej aplikacji mobilnej Miasta Kościerzyna, która jest dostępna na platformach: Android, Windows Phone i iOS. W telefonach z androidem wystarczy wejść w Sklep Play i w wyszukiwarkę wpisać Kościerzyna. Następnie spośród listy wybierz Kościerzynę i zainstaluj ją na swoim telefonie. Podobny sposób pobierania występuje w iOS sklepie App store oraz Windows Phone.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna ogłasza nabór wniosków w ramach Programu Usuwania Azbestu z terenu Miasta Kościerzyna. Jak co roku, przyjmujemy wnioski mieszkańców o dofinansowanie działań związanych z demontażem, odbiorem, transportem i unieszkodliwianiem wyrobów zawierających azbest z nieruchomości położonych na terenie miasta Kościerzyna (budynki mieszkalne lub gospodarcze) stanowiące własność osób fizycznych lub wspólnot mieszkaniowych nie prowadzących w tych obiektach działalności gospodarczej.
Zdjęcie
Szanowni Państwo, wzorem lat ubiegłym również w tym roku samorząd miejski obejmie patronat nad kolejną edycją akcji „Miasto za pół ceny 2016”. W roku bieżącym akcja odbędzie się dwukrotnie - planujemy edycje wiosenną i jesienną.
Zdjęcie
Ogłoszenie o rozpoczęciu konsultacji społecznych dotyczących projektu Uchwały Rady Miasta Kościerzyna w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie miasta Kościerzyna.
 2016-02-12 15:27:35
Zdjęcie
Już od poniedziałku uczniowie z kościerskich szkół rozpoczynają 2 tygodniowe ferie zimowe. Jak co roku wszystkie kościerskie szkoły organizują zimowiska. Swój udział zgłosiło ponad 600 uczestników. W ramach zimowiska, każda ze szkół zaproponowała bogaty i bardzo atrakcyjny program.
Zdjęcie
Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie wzbogacił się o nową, w pełni wyposażoną karetkę marki Mercedes Sprinter CDI 319. Zakup ambulansu był możliwy dzięki wsparciu Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku, który przekazał na ten cel 470 tys. zł.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna informuje, o możliwości składania wniosków o powołanie na rzeczoznawcę do przeprowadzenia szacowania zwierząt oraz zniszczonych z nakazu organu Inspekcji Weterynaryjnej produktów pochodzenia zwierzęcego zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 30 lipca 2009 r. w sprawie rzeczoznawców wyznaczonych przez powiatowego lekarza weterynarii do przeprowadzenia szacowania (Dz. U z 2009 r., Nr 142, poz. 1161), w terminie do 26 lutego 2016 r. w siedzibie Urzędu Miasta Kościerzyna ul. 3 Maja 9a, III p. pokój 54.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna z siedzibą w Kościerzynie, ul. 3 Maja 9A zaprasza do złożenia propozycji cenowej na zadanie pn.: „Przeprowadzenie działań informacyjno-promocyjnych w ramach partycypacji społecznej w toku opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji dla Miasta Kościerzyna”.
 2016-02-12 08:47:17
Zdjęcie
Podczas ferii zimowych Biblioteka Miejska w Kościerzynie zaprasza wszystkie dzieci do spędzenia miłych chwil z książką, przy wspólnej zabawie.
Stronę odwiedzono 987170 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget