Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
 2016-07-22 08:00:54
Zdjęcie
Zapraszamy na MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FOLKLORU KASZUBSKIE SPOTKANIA Z FOLKLOREM ŚWIATA, który odbędzie się w dniach 27-31 lipca 2016.Szczegóły znajdują się na plakacie.
 2016-07-21 13:53:30
Zdjęcie
Szanowni Państwo, wzorem lat ubiegłych również w tym roku samorząd miejski obejmie patronat nad kolejną edycją akcji „Miasto za pół ceny 2016”. W roku bieżącym akcja odbędzie w dniach 24-25 września 2016 r.
Zdjęcie
Szanowni Państwo, pragniemy zaprosić Państwa do udziału w III edycji „Tygodnia Kuchni Kaszubskiej”, który jest znakomitą okazją do promocji regionu i Państwa restauracji wśród turystów i naszych mieszkańców. Nasz region wyróżnia tradycyjna kuchnia kaszubska, stąd na stałe do kalendarza wydarzeń naszego Miasta wpisaliśmy „Tydzień Kuchni Kaszubskiej”. Kuchnię kaszubską zamierzamy szczególnie promować w tygodniu, w którym przypada Święto nazywane Świętem Matki Boskiej Zielnej.
 2016-07-24 19:58:19
Zdjęcie
W piątek, 22.07.2016 r. na Stadionie Miejskim odbyło się zakończenie zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży, które łącznie trwały 2 tygodnie. Pomimo różnych kaprysów pogodowych aura okazała się sprzyjająca aktywności na świeżym powietrzu i wszystkie zajęcia mogły odbyć się na Stadionie Miejskim. Udział był całkowicie bezpłatny, a uczestnikami były dzieci od 6 roku życia. W programie były m.in. gry i zabawy ogólnorozwojowe, treningi piłkarskie z trenerami, turnieje, a także różnego rodzaju gry ogrodowe. Łącznie udział w akcji wzięło około 90 dzieci i młodzieży.
Zdjęcie
Młodzieżowe Centrum Kariery w Kościerzynie oraz Ochotnicze Hufce Pracy zapraszają do skorzystania z bezpłatnego kursu zawodowego glazurnik - posadzkarz.
Zdjęcie
W dniach 20 oraz 21 lipca 2016 r. płyta meczowa Stadionu Miejskiego została opanowana przez najmłodszych amatorów piłki nożnej. W dziewiątej już edycji Turnieju Drużyn Podwórkowych o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna w zmaganiach uczestniczyło 14 drużyn, czyli rywalizowało ponad 130 dzieci.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna z siedzibą w Kościerzynie, ul. 3 Maja 9A zaprasza do złożenia propozycji cenowej na zadanie pn.: „Usługi Biegłego Rewidenta - Weryfikacja i zatwierdzenie sprawozdań z realizacji projektu pt. „Rewitalizacja zdegradowanych obszarów Kościerzyny szansą rozwoju całego miasta – opracowanie Gminnego Programu Rewitalizacji” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 oraz budżetu Państwa.
Zdjęcie
Wszystkich mieszkańców zainteresowanych rozwojem naszego miasta i tematyką rewitalizacji, a zwłaszcza mieszkańców obszaru rewitalizacji tj. Osiedla 1000-lecia - Kartuska zapraszamy do zgłoszenie się do Zespołu ds. partycypacji uczestniczącego w procesie planowania rewitalizacji tego obszaru oraz wspólnym tworzeniu „Gminnego Programu Rewitalizacji dla Miasta Kościerzyna”. Do współpracy zapraszamy również instytucje publiczne, organizacje pozarządowe i przedsiębiorców, którym atrakcyjność naszego miasta nie jest obojętna.
Zdjęcie
Od początku roku 2016 na terenie całej Polski funkcjonuje system darmowej pomocy prawnej. Jest to rezultat wejścia w życie ustawy przygotowanej w Ministerstwie Sprawiedliwości, zakładającej stworzenie ogólnopolskiego systemu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej. Od 1 stycznia 2016 r. również Powiat Kościerski zapewnia 3 punkty nieodpłatnej pomocy prawnej.
Stronę odwiedzono 1127130 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget