Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Uwaga, uwaga! Ogłaszamy konkurs, w którym możesz wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy zrobić wyjątkowe selfie z Józefem Wybickim i wrzucić je jako komentarz pod postem zawierającym opis konkursu lub przesłać w treści wiadomości prywatnej na nasz facebook’owy fanpage Miasta Kościerzyna - https://www.facebook.com/koscierzyna.gda/ bądź na adres mailowy konkurs@koscierzyna.gda.pl Zdjęcia można wysyłać tylko 3 maja 2016 r. Chwytaj za telefon i pokaż nam swoje selfie z Józefem Wybickim!
Zdjęcie
Zapraszamy w dniu 3 maja 2016 r. w godz. 14.00-17.00 na Majówkę z Bractwem Kurkowym, która odbędzie się na Strzelnicy. W programie mi. in. liczne atrakcje, gry i zabawy dla każdego.
 2016-04-20 11:16:34
Zdjęcie
Już 2 maja w Muzeum Kolejnictwa odbędzie się majówka, która co roku przyciąga do Kościerzyny tysiące turystów. W programie przewidziano szereg atrakcji. Bardzo ciekawą ofertą dla najmłodszych będzie Interaktywna ekspozycja czasowa pn. "Niezwykła historia biletu kolejowego". Zwiedzający ją będzie mógł nie tylko prześledzić drogę biletu Edmondsona od wydruku do skasowania, lecz również wcielić się w rolę drukarza, kasjera czy konduktora.
 2016-04-18 09:36:11
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców i gości do wzięcia udziału w Pikniku Majowym w Kościerzynie w dniach 1-3 maja 2016 r.
Zdjęcie
W terminie od 1 czerwca do 29 lipca 2016 r., według stanu na dzień 1 czerwca 2016 r., na terenie całego kraju, w wylosowanych gospodarstwach rolnych osób fizycznych, zostaną przeprowadzone następujące rolnicze badania ankietowe:
 2016-04-29 10:53:03
Zdjęcie
Uprzejmie informujemy, iż w związku z organizacją „Przemarszu Trzeciomajowego” ulicami Kościerzyny: Wojska Polskiego, Klasztorną i Ogrodową w dniu 3 maja br. w godz. 12.10 – 12.20 mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu drogowym. ZA NIEDOGODNOŚCI PRZEPRASZAMY!
Zdjęcie
Szanowni Państwo, zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej komunikacji miejskiej w dniach 2 i 3 maja 2016 r., która umożliwi dojazd na imprezy organizowane w Muzeum Kolejnictwa oraz na Strzelnicy.
Zdjęcie
W ramach Narodowej Loterii Paragonowej Ministerstwo Finansów inicjuje akcję dla przedsiębiorców i instytucji, które cenią uczciwość w interesach. Warto aby wszyscy, którzy działają na jasnych zasadach, bo zależy im na budowaniu zdrowej konkurencji, popierali Narodową Loterię Paragonową.
Zdjęcie
Turysto! Chcesz ciekawie spędzić czas, korzystać z atrakcji i poznać Kaszuby? Skorzystaj z KARTY TURYSTY! Przygotowana przez Lokalną Organizację Turystyczną ,,Serce Kaszub’’ KARTA TURYSTY pomoże Ci zaplanować wypoczynek zarówno podczas wakacji, jak i po sezonie. Zaplanuj wyjazd na weekend lub zostań na dłużej. Wybierz kartę rodzinną lub dla singli.
Stronę odwiedzono 1047039 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget