Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
21 października przypada czwarta rocznica śmierci dr. Jerzego Knyby Honorowego Obywatela Kościerzyny, twórcy i patrona Muzeum Ziemi Kościerskiej, pedagoga, historyka, działacza społecznego i kulturalnego. W pamięci kościerzaków pozostanie przede wszystkim jako charyzmatyczny nauczycie i miłośnik wszystkiego, co zawierało w sobie choćby wspomnienie dawnej Kościerzyny i Ziemi Kościerskiej. W dowód pamięci przedstawiciele kościerskich samorządowców zapalili znicze na grobie Zasłużonego Kościerzaka.
Zdjęcie
Znaczącym przedsięwzięciem zrealizowanym przez dyrekcję szkoły był - wraz z początkiem roku szkolnego 2014/2015 zakończony - remont biblioteki szkolnej. Jego celem było podniesienie standardu biblioteki (w tym standardów estetycznych) poprzez modernizację niezbędnej infrastruktury zapewniającej użytkownikom jak najlepsze warunki korzystania z usług biblioteki.
Zdjęcie
KOMUNIKAT Miejskiej Komisji Wyborczej w Kościerzynie z dnia 20 października 2014 r. w sprawie terminu oraz zasad losowania numerów dla list kandydatów na radnych do Rady Miasta Kościerzyna zarejestrowanych w wyborach zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.
Zdjęcie
KOMUNIKAT Miejskiej Komisji Wyborczej w Kościerzynie z dnia 20 października 2014 r. o miejscu, dacie i godzinie przeprowadzenia publicznego losowaniu składów Obwodowych Komisji Wyborczych w mieście Kościerzyna.
 2014-10-17 14:10:30
Zdjęcie
Delegacja z miasta Kościerzyna i Gminy Kościerzyna wzięła udział w uroczystościach związanych z 40-leciem istnienia partnerskiej Gminy Cölbe z Niemiec. Z tej okazji m.in. zostało otwarte w Cölbe nowoczesne przedszkole. Doskonale przygotowane i wyposażone sale dydaktyczne gotowe są przyjąć ok. 100 najmłodszych mieszkańców.
 2014-10-16 14:34:18
Zdjęcie
Fundacja KRZYŚ wspólnie z partnerami m.in. Miastem Kościerzyna organizują XI edycję kampanii „Europejska Noc Bez Wypadku”. Akcja odbędzie się jednocześnie we wszystkich krajach Unii Europejskiej 18 października 2014 roku.
Zdjęcie
Zachęcamy do profilaktyki związanej z rakiem piersi, gdyż jest to najczęściej występujący nowotwór wśród Polek. Dobrą okazją do zgłoszenia się na badanie jest miesiąc walki z rakiem piersi. Mammografię można będzie wykonać 28 października w Kościerzynie przy basenie, ul. Hallera 2.
Zdjęcie
Serdecznie zapraszamy dnia 27 października o godz. 18.00 do Sali widowiskowej im. Lubomira Szopińskiego na benefis pana Antoniego Wenckiego wieloletniego kapelmistrza Młodzieżowej Orkiestry Dętej „Begama” działającej przy Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Kościerzynie.
Zdjęcie
Zastanawiasz się, czy waga Twojego dziecka jest prawidłowe, a dieta właściwa? Zadajesz sobie często pytanie, co jeść aby dostarczyć sobie i swojej rodzinie wszystkich niezbędnych składników odżywczych, by być zdrowym i pełnym energii? Stary Browar Kościerzyna oraz Natur House, podczas obchodów Światowego Dnia Walki z Otyłością, w dniach 24 – 26 października, rozwieją Twoje wszystkie wątpliwości.
Stronę odwiedzono 548680 razy.
v.20141014-111023
<!-- Floating Facebook Widget by www.TheBlogWidgets.com START -->
Morgan&Men SEO - Widget
<!-- Floating Facebook Widget by www.TheBlogWidgets.com STOP -->