Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Zapraszamy na LXXIV i uroczystą LXXV sesję Rady Miasta Kościerzyna, które odbędą się dnia 29 października 2014 r. /środa/ o godz. 9:00 i 13.00 w Sali obrad Rady Miasta Kościerzyna.
Zdjęcie
Już niebawem rusza kolejna edycja kościerskiej „halówki”. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie chętny drużyny do udziału w zmaganiach futsalowych!
Zdjęcie
W dniu 28 października 2014 r. o godz. 12.00 odbędzie się konferencja otwierająca Inkubator Przedsiębiorczości w Kościerzynie oraz podsumowująca projekt pt. "Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości - szansą rozwoju innowacyjnego przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach". Konferencja odbędzie się w Inkubatorze przy ul. Przemysłowej 3, w Kościerzynie.
Zdjęcie
Serdecznie zapraszamy na projekcję filmu "Ze śmiercią na Ty", która odbędzie się 28 października 2014 r. o godz. 18.00 w siedzibie Muzeum Ziemi Kościerskiej przy ul. Rynek 9.
 2014-10-23 08:23:46
Zdjęcie
Serdecznie zapraszamy dnia 27 października o godz. 18.00 do Sali widowiskowej im. Lubomira Szopińskiego na benefis pana Antoniego Wenckiego - wieloletniego kapelmistrza Młodzieżowej Orkiestry Dętej „Begama” działającej przy Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Kościerzynie.
Zdjęcie
Pod koniec września harcerze naszego hufca spotkali się na starcie roku harcerskiego w Powiatowym Centrum Młodzieży w Garczynie. W piątek, 26 września zaczęliśmy nasze harcowanie od ogniska, podczas którego dyrektor ośrodka przekazał na ręce komendantki hufca klucz do Garczyna.
Zdjęcie
W załączeniu znajdują się obwieszczenia Miejskiej Komisji Wyborczej w Kościerzynie z dnia 22 października 2014 r.
Zdjęcie
Komunikat Miejskiej Komisji Wyborczej w Kościerzynie z dnia 22 października 2014 r. o przyznanych numerach dla list kandydatów komitetów wyborczych w wyborach do Rady Miasta Kościerzyna zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.
Zdjęcie
Mamy zaszczyt zaprosić uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, studentów dziennych i zaocznych, studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku, absolwentów szkół zawodowych i średnich oraz uczelni wyższych z województwa pomorskiego do wzięcia udziału w VI edycji Konkursu “Odkrywamy talenty na Pomorzu”.
Stronę odwiedzono 551495 razy.
v.20141014-111023
<!-- Floating Facebook Widget by www.TheBlogWidgets.com START -->
Morgan&Men SEO - Widget
<!-- Floating Facebook Widget by www.TheBlogWidgets.com STOP -->