Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach budżetowych, w efekcie których w budżecie Miasta Kościerzyny na rok 2014 znajdą się zadania wskazane przez mieszkańców Kościerzyny.
Zdjęcie
Dzięki wspólnemu zaangażowaniu mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców Kościerzyna jako jeden z nielicznych samorządów województwa pomorskiego posiada zatwierdzony przez Komisję Europejską w 2013r. dokument strategiczny ukierunkowujący działania w zakresie zwiększenia efektywności energetycznej do roku 2020 tj. „Plan działań na rzecz zrównoważonej polityki energetycznej dla miasta Kościerzyna” (SEAP).
Zdjęcie
Dobiegają końca remonty zaplanowane przez szkoły na okres wakacyjny. Odnawiane są sale lekcyjne, naprawiane i wymieniane ławki i krzesła. W każdej ze szkół zaplanowano także przeprowadzenie poważniejszych robót budowlanych. Na ich przeprowadzenie przewidziano kwotę prawie 400 tysięcy złotych. We wtorek Burmistrz Miasta Zdzisław Czucha zapoznał się ze stanem zaawansowania prac.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna informuje, że na przełomie miesiąca listopada i grudnia 2014 r., odbędzie się ustny nieograniczony przetarg na sprzedaż działki nr 63/10 o pow. 2,1458 ha, położonej przy ulicy Osiedle Za Lasem, w obrębie geodezyjnym nr 10 miasta Kościerzyna. Dokładna data przetargu zostanie podana w odrębnym ogłoszeniu.
Zdjęcie
Już po raz trzeci mieszkańcy Kościerzyny i turyści odwiedzający nasze miasto mieli okazję spotkać się na kościerskim rynku z Burmistrzem. Mieszkańcy, którzy przyszli na spotkanie przedstawiali różne sprawy, ważne z punktu widzenia zarządzania miastem.
Zdjęcie
Przedsiębiorco, jeżeli chcesz zmniejszyć koszty zużycia energii w Twojej firmie oraz ograniczyć jej negatywny wpływ na środowisko to skorzystaj z bezpłatnego szkolenia, a podpowiemy czym jest EKO PRZEDSIĘBIORSTWO i czy efektywność energetyczna się opłaca.
Zdjęcie
W dniu 14 sierpnia 2014r w tut. Urzędzie odbyło się spotkanie z mieszkańcami ul. Słowackiego. Na spotkaniu Burmistrz Miasta przedstawił mieszkańcom plan dotyczący remontu chodnika przy ul. Słowackiego. Chodnik na ul. Słowackiego zlokalizowany jest po obu jej stronach.
Zdjęcie
Przypominamy, że Burmistrz Miasta Kościerzyna Zdzisław Czucha czekać będzie na Państwa w dniu dzisiejszym od godz. 11.00 na kościerskim rynku w ogródku gastronomicznym Restauracji Mammarosa. Serdecznie zapraszamy.
Zdjęcie
Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji, w imieniu władz Miasta Kościerzyna, zaprasza do współpracy instruktorów, trenerów oraz nauczycieli wychowania fizycznego, którzy zainteresowani są organizacją na terenie Miasta Kościerzyna nowych sekcji sportowych, zajęć rekreacyjnych, zakładaniem klubów sportowych lub inną działalność na rzecz upowszechniania sportu dla mieszkańców i turystów Kościerzyny.
Stronę odwiedzono 495036 razy.
v.20140616-150403
<!-- Floating Facebook Widget by www.TheBlogWidgets.com START -->
Morgan&Men SEO - Widget
<!-- Floating Facebook Widget by www.TheBlogWidgets.com STOP -->