Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Szanowni Państwo, wzorem lat ubiegłych również w tym roku samorząd miejski obejmie patronat nad kolejną edycją akcji „Miasto za pół ceny”. W roku bieżący akcja odbędzie się w dniach 10-11.03.2018 r. oraz 6-7.10.2018 r. Ze swojej strony deklarujemy wsparcie promocyjne akcji obejmujące m. in. plakaty, strony internetowe, facebook, aplikację mobilną, kampanię radiową oraz oznakowanie podmiotów jednoznacznie je identyfikujących jako uczestników.
Zdjęcie
Szanowni Państwo, poniżej podajemy link, pod którym każdy na bieżąco może sprawdzać stan jakości powietrza w naszym mieście i nie tylko.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta w Kościerzynie informuje o wyniku postępowania o udzielenie zamówienia na realizację zadania pn. „Kursy dla nauczycieli placówek oświatowych Gminy Miejskiej Kościerzyna” w ramach projektu „Edukacja kluczem do przyszłości – podniesienie kompetencji kościerskich uczniów”.
Zdjęcie
Zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone prezentacji założeń programu oraz szczegółowym zasadom udziału w konkursie „SIEĆ KULTURY 2018” na oddolne, regionalne inicjatywy z zakresu edukacji i kultury. Spotkanie odbędzie się 20 lutego 2018 roku w Kościerskim Domu Kultury (ul. Długa 31) o godz. 15.00
Zdjęcie
Uczniowski Klub Sportowy Manta Kościerzyna wygrał nagrodę główną ufundowaną przez Fundację Kibica z programu Sportbonus Dzieciom.Wizyta w Polskim Komitecie Olimpijskim była niepowtarzalną okazją do uczestniczenia w uroczystości wręczania nominacji do Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej na XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018.
Zdjęcie
Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w serwisach administracji publicznej. Warto założyć go jak najszybciej – przede wszystkim już teraz powinni to zrobić przedsiębiorcy.
Zdjęcie
W tłusty czwartek w centrum miasta odbędzie się Marszobieg Purcla. Inicjatywa zostanie zorganizowana po raz pierwszy i ma na celu promocję zdrowego oraz aktywnego trybu życia.
Zdjęcie
Policjanci zorganizowali dla podopiecznych konkurs pod hasłem „Bezpieczne Ferie”, którego podsumowanie odbyło się w Komendzie Powiatowej Policji w Kościerzynie. Oceniający prace zaskoczeni byli kreatywnością młodych ludzi.
 2018-02-02 13:16:14
Zdjęcie
Prywatne Centrum Edukacyjne „Marmołowski” zaprasza mieszkańców powiatu bytowskiego, lęborskiego i kościerskiego do udziału w projekcie „Nowy Start”. Celem projektu jest wsparcie osób, które utraciły w ciągu ostatnich 6 m-cy pracę z przyczyn pracodawcy, są w okresie wypowiedzenia lub czują się zagrożone zwolnieniem (są zatrudnione w zakładach pracy, które w ciągu ostatnich 12 m-cy zwolniły co najmniej 1 pracownika z przyczyn niedotyczących pracowników).
Stronę odwiedzono 1561062 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget