Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
 2015-01-30 13:17:55
Zdjęcie
Już od poniedziałku uczniowie rozpoczynają ferie zimowe. Jak co roku wszystkie kościerskie szkoły organizują zimowiska. Swój udział zgłosiło ponad 600 uczestników. W ramach zimowiska każda ze szkół zaproponowała bogaty i bardzo atrakcyjny program.
Zdjęcie
już teraz pragniemy zaprosić wszystkich na spotkania sekcji Nordic Walking w każdą środę i sobotę lutego, do Centrum Kultury Kaszubskiej "STRZELNICA". 14 lutego odbędzie się WALENTYNKOWO-KARNAWAŁOWY MARSZ NORDIC WALKING. Zachęcamy, aby każdy uczestnik miał element stroju karnawałowego.
Zdjęcie
Tematem zadania było przeprowadzenie badań laboratoryjnych i analizy terenowej Jeziora Wierzysko wraz ze zlewnią, w celu określenia aktualnej jakości wód jeziora i opracowania programu ochrony wraz ze stwierdzeniem potrzeby prac rekultywacyjnych. Pozyskanie środków finansowych pozwoliło na analizę aktualnej jakości wód jeziora pod kątem zabiegów ochronnych i rekultywacyjnych.
 2015-01-29 12:03:05
Zdjęcie
W dniu 28 stycznia 2015 r. odbyła się VI sesja Rady Miasta Kościerzyna VII kadencji. Podczas obrad radni przyjęli protokoły z IV i V sesji oraz wysłuchali sprawozdania Burmistrza z prac urzędu w okresie międzysesyjnym i z wykonania uchwał Rady.
Zdjęcie
Przypominamy, że w Kościerzynie, przed Urzędem Miasta, prezentowana jest wystawa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku „Czysta woda i ochrona brzegów morskich. Jak fundusze unijne zmieniły nasz region?”.
Zdjęcie
Na uroczystej I sesji Młodzieżowej Rady Województwa Pomorskiego, która odbyła się w dniu 27 stycznia 2015 r. w Sali Herbowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego delegat Młodzieżowej Rady Miasta Kościerzyna Adam Świeczkowski został wybrany pierwszym w historii Przewodniczącym.
 2015-01-28 08:04:04
Zdjęcie
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci oraz osoby uczące się do 18. roku życia do Muzeum! W okresie ferii zimowych bilet wstępu do wszystkich jednostek, tj. Muzeum Ziemi Kościerskiej, Muzeum Akordeonu i Muzeum Kolejnictwa wyniesie tylko 1 zł! Serdecznie zapraszamy.
Zdjęcie
Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie informuje, iż z dniem 21.01.2015 r. wznowił przyjmowanie wniosków pracodawców/przedsiębiorców w zakresie organizacji prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych. Szczegóły w załączeniu.
Zdjęcie
Miasto Kościerzyna zaprasza do skorzystania z darmowych badań krwi za pomocą testów na wykrycie zakażeń HCV (wirusowego zapalenia wątroby typu C). Bezpłatne badania można wykonać w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej i Mikrobiologicznej z Bankiem Krwi Szpitala Specjalistycznego od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 15:00 do końca 2016 r.
Stronę odwiedzono 657266 razy.
v.20141014-111023
<!-- Floating Facebook Widget by www.TheBlogWidgets.com START -->
Morgan&Men SEO - Widget
<!-- Floating Facebook Widget by www.TheBlogWidgets.com STOP -->