Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna serdecznie zaprasza w każdą sobotę od 29 czerwca do 31 sierpnia 2019 r. w godzinach 10.00 - 12.00 do wspólnego zwiedzania z przewodnikiem najpiękniejszych zakątków Kościerzyny. W darmowych, miejskich spacerach z przewodnikiem wziąć udział może każdy turysta albo mieszkaniec miasta, który pragnie odkryć na nowo historię swojej okolicy. Spotykamy się na kościerskim rynku przy wejściu do Muzeum Ziemi Kościerskiej (ul. Rynek 9)
Zdjęcie
Szanowni Państwo, pragniemy zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji „Tygodnia Kuchni Kaszubskiej”, który jest znakomitą okazją do promocji regionu i Państwa restauracji wśród turystów i mieszkańców. Nasz region wyróżnia tradycyjna kuchnia kaszubska, stąd na stałe do kalendarza wydarzeń w okresie, w którym przypada Święto Matki Boskiej Zielnej, po konsultacjach ze środowiskiem kościerskich restauratorów wpisaliśmy „Tydzień Kuchni Kaszubskiej”.
Zdjęcie
W dniu 13 lipca 2019 r. na kościerskim rynku odbyły się jubileuszowe XX kościerskie Targi Książki Kaszubskiej i Pomorskiej. „Costerina”. Tegoroczna edycja była nie tylko okazją do zapoznania się z nowościami publikowanymi przez pomorskich i kaszubskich wydawców. Tym razem wydarzenie to nabrało charakteru festynu rodzinnego, którego celem było zaintrygowanie książkami całych rodzin.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna zaprasza do złożenia propozycji cenowej na zadanie pn.: „opracowanie projektu, druk i dostawa kalendarzy na rok 2020”.
Zdjęcie
7 lipca na terenie Centrum Kultury Kaszubskiej ”Strzelnica” w Kościerzynie Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Kościerzynie już po raz dwunasty organizowało Strzelanie o Łańcuch Herbowy Miasta Kościerzyna. Na to wydarzenie do Kościerzyny przybyli przedstawiciele Bractw Kurkowych z: Chojnic, Czarnego, Gdyni, Grudziądza, Skarszew, Starogardu Gdańskiego, Tarnowa Podgórnego, Tczewa, Torunia, Wejherowa i Wrześni.
Zdjęcie
Odpowiedź już 20 lipca przed budynkiem Urzędu Miasta w Kościerzynie. O 22.30 będzie można obejrzeć wyjątkowe widowisko łączące ze sobą światło i dźwięk. Video Mapping - to nowoczesna technologia wyświetlania wizualizacji na budynkach, przedmiotach oraz innych obiektach. Technika ta wykorzystuję strukturę płaszczyzn na których dana projekcja jest wyświetlana. Mapa obiektu oraz doskonałe ustawienie projektora/projektorów daje możliwość uzyskania niesamowitego widowiska multimedialnego, które może być obserwowane jednocześnie przez setki widzów.
 2019-07-15 08:36:38
Zdjęcie
Zapraszamy na KINO FAMILIJNE w plenerze. PORANKI FILMOWE. Godzina 10:00. Miejsce: Ogródek Jordanowski.
 2019-07-15 08:23:59
Zdjęcie
20 lipca zapraszamy na koncert gwiazd polskiej sceny muzycznej, który odbędzie się w ramach Święta Miasta na stadionie miejskim przy ul. Kamiennej. Start godz. 18.00.
Zdjęcie
Konkurs ”8 SZLAKÓW W 8 TYGODNI” dedykowany jest głównie miłośnikom dwóch kółek, którzy jeżdżąc na rowerze, chcieliby poznać region Serca Kaszub, a wykazując się przy tym kreatywnością – wygrać rower górski!
Stronę odwiedzono 1912432 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget