Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Zapraszamy na kino plenerowe. Plenerowy seans filmu pt. "Manu. Bądź sobą" odbędzie się w sobotni poranek o godzinie 10:00. Projekcja pouczającej i zabawnej animowanej komedii dla całej rodziny, odbędzie się w Ogródku Jordanowskim. Wstęp wolny!
 2020-07-13 19:58:18
Zdjęcie
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi Święta Naszego Miasta.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna ogłasza publiczną ustną aukcję na dzierżawę części działki gruntu ozn. nr geodez. 74/10, położonej w obrębie 03 miasta Kościerzyna, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Kościerzyna na cele rolnicze.
Zdjęcie
W poniedziałek 6 lipca rozpoczęły się zajęcia dla pierwszej grupy uczestników Centrum. To długo wyczekiwany moment i bardzo ważne wydarzenie. Tego dnia Centrum odwiedził Burmistrz Miasta Kościerzyna Pan Michał Majewski, który nie tylko powitał uczestników, ale znalazł też czas, aby opowiedzieć o podjętych działaniach i przyszłych planach dotyczących obszaru rewitalizacji, z którego nasi uczestnicy pochodzą. To właśnie mieszkańcom obszaru rewitalizacji dedykowany jest projekt „Poprawa dostępu do usług reintegracji zawodowej i społecznej poprzez powołanie Kościerskiego Centrum Integracji Społecznej oraz wykorzystanie środowiskowych form aktywizacji społecznej w profilaktyce wykluczenia dzieci i młodzieży”, a w jego ramach szereg działań z zakresu integracji społeczno-zawodowej.
Zdjęcie
W minioną sobotę po raz pierwszy w tym roku grupa turystów spacerowała po Kościerzynie z przewodnikiem w ramach darmowych spacerów. Uczestnicy wspólnie i bezpłatnie zwiedzali najpiękniejsze zakątki Kościerzyny, zapoznali się z jej historią, obyczajami i tradycjami.
Zdjęcie
ZARZĄDZENIE Burmistrza Miasta Kościerzyna z dnia 03.07.2020r. w sprawie ogłoszenia Otwartego Konkursu Ofert na realizację zadań z zakresu pomocy społecznej na zapewnienie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi.
Zdjęcie
Rada Miasta Kościerzyna dziękuję za nominacje Radnym Gminy Kościerzyna. Do challenge'u nominujemy: Młodzieżową Radę Miasta Kościerzyna, Radę Powiatu Kościerskiego i Radę Gminy Karsin. Powodzenia!
Zdjęcie
W Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 na wsparcie płynności przedsiębiorstw dotkniętych skutkami COVID-19 przekierowane zostało ponad 50 mln zł ze środków przeznaczonych na udzielanie pożyczek – uruchomiona została specjalna pożyczka płynnościowa.
Zdjęcie
Samorząd Województwa Pomorskiego uruchomił stronę internetową dla przedsiębiorców i firm z naszego regionu, które zostały dotknięte skutkami epidemii. Strona ma być narzędziem skupiającym informacje o wszystkich formach dostępnego obecnie wsparcia.
Stronę odwiedzono 2189587 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget