Strona z portalu

  / Aktualności / Spotkanie u Wojewody Pomorskiego
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Spotkanie u Wojewody Pomorskiego
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Zdzisław Czucha uczestniczył w spotkaniu, które zorganizował Wojewoda Pomorski Pan Ryszard Stachurski, w sprawie budowy kościerskiej obwodnicy. Podczas spotkania zostały omówione prace konieczne do wykonania w najbliższym czasie, aby możliwe było jak najlepsze wykorzystanie funduszy zabezpieczonych przez rząd na budowę naszej obwodnicy.

Na zaproszenie Pana Wojewody w spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele instytucji, które będą najbardziej zaangażowane w realizację projektu. Pani Hanna Dzikowska dyrektor Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska przedstawiła sprawy związane z terminami ważności decyzji środowiskowych oraz możliwe dalsze etapy postępowania zmierzające do realizacji inwestycji. Pan Robert Marszałek dyrektor Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku, wraz ze współpracownikami, omówił zaawansowanie prac nad dokumentacją oraz proces i terminy wyboru wykonawcy obwodnicy. Samorządy powiatu kościerskiego reprezentowane były przez pracowników Zarządu Dróg Powiatowych w Kościerzynie.

Zgodnie z ustaleniami przez najbliższe tygodnie będą trwały intensywne prace zmierzające do załatwienia wszystkich niezbędnych formalnych dokumentów i pozwoleń koniecznych do rozpoczęcia prac związanych z rozpoczęciem realizacji tego tak oczekiwanego przez naszych mieszkańców zadania.

Strona: 1 
Zdjęcie: a.jpg
Zdjęcie: b.jpg
Zdjęcie: c.jpg
Zdjęcie: d.jpg
Stronę odwiedzono 4247 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget