Strona z portalu

  / Aktualności / Nagrody dla sportowców i działaczy sportowych
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Nagrody dla sportowców i działaczy sportowych
Zdjęcie
W środę podczas sesji wręczono sześć nagród finansowych Rady Miasta Kościerzyna dla sportowców i działaczy sportowych za wybitne osiągnięcia w roku 2014. W gronie nagrodzonych znaleźli się Marcin Rekowski, Sławomir Toczek, Rafał Kosznik, Kamila Berek, Bogdan Bliźniak i Paweł Liedtke.

Nagrodę w wysokości 2 tys. zł otrzymał pan Marcin Rekowski.
Pan Marcin Rekowski 1 czerwca 2014 na gali Wojak Boxing Night w Lublinie, wygrał przez techniczny nokaut w siódmej rundzie z Albertem Sosnowskim, zdobywając międzynarodowy pas mistrza Polski.

Nagrodę w wysokości 1,5 tys. zł otrzymał Sławomir Toczek.
Pan Sławomir Toczek jest znanym strogmanem, który w ubiegłym roku wziął udział w wielu zawodach, które odbywały się w różnych zakątkach Polski. Corocznie w Kościerzynie organizuje zawody strogmanów, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców i turystów.

Nagrodę w wysokości 1,5 tys. zł otrzymał Rafał Kosznik.
Pan Rafał Kosznik jest piłkarzem, wychowankiem KS Kaszubia Kościerzyna. Obecnie jest podstawowym zawodnikiem Górnika Zabrze, klubu występującego w piłkarskiej ekstraklasie. Ma na koncie występ w piłkarskiej reprezentacji Polski.

Nagrodę w wysokości 1 tys. zł otrzymał Paweł Liedtke.
Pan Paweł Liedtke jest trenerem i instruktorem w Kościerskim Klubie Karate - Do "Seiunchin”. Trenowani przez niego karatecy z powodzeniem występują na zawodach rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej.

Nagrodę w wysokości 1 tys. zł otrzymał Bogdan Bliźniak.
Pan Bogdan Bliżniak jest założycielem, prezesem i trenerem Klubu Sportowego Champion Kościerzyna. Trenowane przez niego zawodniczki z sukcesami reprezentują Kościerzynę na imprezach krajowych i zagranicznych. Pan Bogdan aktywnie włącza się w życie sportowe miasta Kościerzyna, ponieważ jest pomysłodawcą i organizatorem gali sportów walki.

Nagrodę w wysokości 1 tys. zł otrzymała Kamila Berek.
Pani Kamila Berek uprawia sporty walki. Od trzech lat reprezentuje Klub Sportowy Champion Kościerzyna na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych. Jej największych osiągnięciem jest zdobycie Pucharu Świata na Węgrzech w formule low kick.

 

Strona: 1 
Zdjęcie: c2.jpg
Zdjęcie: c3.jpg
Zdjęcie: c4.jpg
Zdjęcie: c5.jpg
Zdjęcie: c6.jpg
Zdjęcie: c7.jpg
Zdjęcie: c8.jpg
Zdjęcie: c9.jpg
Stronę odwiedzono 4285 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget