Strona z portalu

  / Aktualności / Rusza nabór do projektu
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych
Zdjęcie
Rozpoczynamy rekrutację uczestników do projektu pt. Ja w Internecie. Jest to program bezpłatnych szkoleń mający na celu podniesienie kompetencji cyfrowych osób dorosłych, by w większym stopniu korzystały one z usług świadczonych drogą elektroniczną w życiu zawodowym i prywatnym.

 

 

W ramach bezpłatnego szkolenia zorganizowane zostaną następujące bloki tematyczne: (szczegółowy opis zakresu poszczególnych bloków):

  1. Rodzic w Internecie
  2. Mój biznes w sieci
  3. Moje finanse i transakcje w sieci
  4. Działam w sieciach społecznościowych
  5. Kultura w sieci

Czas szkolenia: 12 godzina na 1 moduł. Planowany termin szkoleń: listopad 2018 – styczeń 2019.

Uczestnicy szkolenia: osoby powyżej 25 roku, bez górnej granicy wieku, zarówno kobiety jak i mężczyźni, pracujący i bezrobotni, a także osoby z niepełnosprawnościami.

Nabór uczestników szkoleń prowadzimy przez cały czas trwania projektu, aż do wyczerpania wolnych miejsc. Jeden uczestnik może skorzystać z dowolnej ilości modułów. Przy rejestracji należy zadeklarować ilość i nazwę wybranego bloku.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy zgłosić się telefonicznie do Wydziału Rozwoju i Promocji Urzędu Miasta Kościerzyna (II piętro pok. 36) pod nr tel: 680-23-39 lub 680-23-02.

Po sporządzeniu wstępnej listy, skontaktujemy się z Państwem celem dopełnienia formalności i ostatecznej kwalifikacji do projektu.

Projekt jest finansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Działanie 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych. Operatorem Programu jest Fundacja Legalna Kultura, która ogłasza konkursy grantowe i wspomaga realizację projektów pod kątem merytorycznym i rozliczeniowym.

 

Strona: 1 
Stronę odwiedzono 1582 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget