Strona z portalu

  / Aktualności / Kościerzyna - „Gmina na 5!”
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Kościerzyna - „Gmina na 5!”
Zdjęcie
Kościerzyna otrzymała tytuł „Gmina na 5!” w edycji 2018/2019 rankingu przygotowanego przez studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Nasze miasto zostało docenione za kompleksową elektroniczną obsługę przedsiębiorców.

„Gmina na 5!” to cykliczne badanie naukowe przeprowadzane przez Studenckie Koło Naukowe Akceleracji, działające przy Instytucie Przedsiębiorstwa Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Celem badania była analiza działań polskich gmin w zakresie obsługi przedsiębiorców. Badanie prowadzone było metodą „tajemniczego klienta”. Wyróżnione gminy uzyskały w badaniu najwyższe współczynniki m.in. w zakresie informacji o terenach inwestycyjnych w regionie na witrynach internetowych, posiadaniu informacji w języku angielskim czy responsywności na pytania zadawane przez potencjalnych inwestorów. W edycji 2018/2019 obok Kościerzyny, w gronie wyróżnionych gmin z województwa pomorskiego, znalazły się jeszcze tylko 3 miasta: Gdańsk, Gdynia i Człuchów.

Prezentacja raportu odbyła się 23 maja br. w czasie konferencji „Forum Gmin na 5!” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Raport – TUTAJ   

 

 

 

 

 

Strona: 1 
Stronę odwiedzono 1404 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget