Strona z portalu

  / Aktualności / Otwarcie grupowego węzła cieplnego KARTUSKA
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Otwarcie grupowego węzła cieplnego KARTUSKA
Zdjęcie
W dniu 1 października 2019 odbyło się uroczyste otwarcie grupowego węzła cieplnego KARTUSKA, realizowanego jako inwestycja Miejskiego Przedsiębiorstwa Infrastruktury "KOS-EKO" Sp. z o.o. W uroczystości wzięli udział: Pani Helena Nitz-Kaszubowska - Przewodnicząca Rady Miasta Kościerzyna, Pan Tomasz Nadolny - Zastępca Burmistrza Miasta Kościerzyna oraz prezesi firm administrujących budynkami zasilanymi z nowego węzła grupowego: Pan Krzysztof Knut - Prezes KTBS Sp. z o.o. oraz Pan Andrzej Gierszewski - Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Wspólny Dom".

Zainstalowany w budynku przy ul. Kartuskiej 14 węzeł cieplny posiada moc 1MW. Nakłady inwestycyjne spółki na to zadanie, wraz z konieczną przebudową infrastruktury wysoko- i nisko-parametrowej, to ponad 400 tys. złotych. Za pośrednictwem nowego węzła dostarczane jest ciepło do budynków wielorodzinnych na ul. Kartuskiej oraz docelowo do termomodernizowanych aktualnie budynków komunalnych przy ul. Wybickiego 12 i 14.

Inwestycja ta, z pewnością poprawi bezpieczeństwo i jakość usług w zakresie dostawy ciepła świadczonych przez Spółkę KOS-EKO.

 

Strona: 1 
Zdjęcie: a2.JPG
Zdjęcie: a3.JPG
Zdjęcie: a4.JPG
Zdjęcie: a5.JPG
Zdjęcie: a6.JPG
Stronę odwiedzono 988 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget