Strona z portalu

  / Aktualności / „KRZYSZTOFIKI 2012”
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
„KRZYSZTOFIKI 2012”
Zdjęcie
Już po raz czwarty spotykają się we Wdzydzach Kiszewskich, w Pensjonacie HELENA uczestnicy Autorskich Warsztatów Teatralnych Krzysztofa Kaczmarka. W „KRZYSZTOFIKACH 2012” biorą udział dzieci i młodzież z terenu powiatu kościerskiego. Jak co roku, przez trzy tygodnie przygotowują oni w pełni profesjonalny spektakl teatralny. W tym roku młodzi aktorzy wprowadzą widzów w krainę bajek. Spektakl „KRÓLEWNA ŚNIEŻKA i KRASNOLUDKI” z przepiękną muzyką, śpiewem i tańcem z pewnością będzie ogromnym przeżyciem dla widzów.

Młodzi aktorzy pokażą swój kunszt, zamieniając się w bajkowe  postacie.  Najmłodsza uczestniczka ma lat 8, a najstarszy uczestnik 19. Widzowie będą mieli okazję obejrzeć spektakl w piątek 20 lipca o godz. 19.00 we Wielu, w sobotę 21 lipca p godz. 19.00 we Wdzydzach  Kiszewskich w Hotelu Niedźwiadek oraz w niedzielę 22 lipca o godz. 17.00 Kościerzynie w Sali im. Lubomira Szopińskiego. Serdecznie zapraszamy!

Organizator: Kaszubski Instytut Rozwoju.
Partner projektu: Miasto Kościerzyna.
Dofinansowanie: Powiat Kościerski.
Sponsorzy: Bank Spółdzielczy w Kościerzynie, EL-TYNK, Centrala Nasienna „Zielenin”

Z uwagi na duże zainteresowanie kościerskim spektaklem bezpłatne bilety są numerowane i są do nabycia w kasie Kina REMUS.  

 

Strona: 1 
Zdjęcie: 0.jpg
Zdjęcie: 1.jpg
Zdjęcie: 3.jpg
Zdjęcie: 4.jpg
Zdjęcie: 5.jpg
Zdjęcie: 6.jpg
Zdjęcie: 7.jpg
Zdjęcie: 8.jpg
Zdjęcie: 9.jpg
Stronę odwiedzono 4541 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget